O nas

Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji, winiarni Terra Mare. Nasza restauracja zachwyca nie tylko eleganckim, nowoczesnym, a zarazem przytulnym wnętrzem zabytkowego budynku ale przede wszystkim serwowanymi wyśmienitymi potrawami kuchni śródziemnomorskiej, opartymi na oryginalnych produktach i tradycyjnych recepturach, do przygotowania których podchodzimy z ogromną starannością, pasją i sercem.

Naszą specjalnością są sprowadzane przez nas bezpośrednio z włoskich targów żywe skorupiaki, owoce morza oraz wyłącznie świeże, wysokojakościowe ryby. Jako jedni z niewielu restauracji w Polsce mamy specjalistyczne akwarium do przechowywania żywych skorupiaków oraz homarium w którym trzymamy homary plus kraby. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również robione na miejscu makarony,  pizze z pieca opalanego drzewem. różnego rodzaju mięsa oraz oryginalne włoskie desery.

Do Państwa dyspozycji posiadamy osobną salę wyposażoną w rzutnik oraz ekran, co umożliwi Państwu zorganizowanie np konferencji z prezentacją.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, organizujemy również kameralne przyjęcia, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Jako jedyni mamy sale zabaw dla dzieci, w której to od piątku do soboty dyżur pełni dziecięca animatorka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wyjątkowość oraz wysoki poziom usług jakie proponujemy zostały potwierdzone prestiżową nagrodą GRAND AWARD 2016, która przyznawana jest tylko najlepszym restauracjom w Polsce.

 

Restauracja Terra Mare jest czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 12:00 - 22:00

oraz

w piatki i soboty w godzinach 12.00 - 23.00

Zapraszamy