fbpx
 
17.11_Wystawa V edycji Kalendarza Dagma Photo MMXX
 

W niedzielę 17 listopada zapraszamy Państwa na wystawę fotografii „STORIES SCHEHERAZADE CERTIFIED”, która umożliwi odwiedzenie orientalnych zakamarków gorącego Maroko.
W tym roku kraj ten stał się planem zdjęciowym dla cyklicznego już kalendarza wydawanego przez firmę Dagma Photo.

Jak mówi autor kalendarza, Grzegorz Sikorski:
„Do niedawna orient postrzegałem jako kolorowe i tajemnicze krainy Sindbada, Aladyna i Scheherezady. Wydawał się zdumiewający, atrakcyjny i trochę przerażający – ale jednocześnie niezmiernie kusił!
W końcu więc odważyłem się, sformowałem karawanę i wyruszyłem na poszukiwanie przygód, magicznych lamp, latających dywanów i pięknych orientalnych księżniczek…”

Fotografie, które prezentujemy na wystawie zostały wybrane do wydanego przez naszą firmę kalendarza na rok 2020. Jest to już jego V edycja.
Staramy się by każda z nich miała swój unikalny temat i charakter. Zawsze szczególną uwagę zwracamy na to, aby kalendarz spełniał funkcję nie tylko narzędzia do odmierzania czasu, ale również był ozdobą wnętrza w którym zawiśnie. Wynika z tego dbałość o każdy detal, perfekcyjne dopracowanie graficzne i drukarskie oraz unikalny autorski materiał zdjęciowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym wycinkiem twórczości naszego studia fotograficznego w formie wystawy zdjęć, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Miłego oglądania!

Zespół DAGMA PHOTO:

O autorze: Założyciel studia DAGMA PHOTO i biznesmen. Fotografia to przede wszystkim jego pasja, która natchnęła go do sprofesjonalizowania tego działania i zamienienia pasji w kolejne źródło dochodu. Jak sam przyznaje fotografowanie ludzi daje mu niepowtarzalną satysfakcję utrwalania na cyfrowej matrycy mimiki, gestów i uczuć modeli – nie zawsze profesjonalnych. To właśnie dlatego wyspecjalizował się w fotografiach portretowych, beauty
i fashion. W studio najczęściej pracuje na sprzęcie PHASE ONE i NIKON ale jak sam podkreśla, nigdzie nie rusza się bez swojego ulubionego aparatu Leica.

O firmie Dagma Photo: DAGMA PHOTO to zbudowany na pasji do fotografii jednego z członków zarządu oddział katowickiej spółki DAGMA.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, najwyższej klasy profesjonalny sprzęt fotograficzny firmy PhaseOne oraz pełną gamę zestawów oświetleniowych szwajcarskiej firmy Broncolor, DAGMA Photo może odpowiedzieć na niemal każdą potrzebę klienta. Dysponujemy doświadczeniem oraz zapleczem organizacyjnym i logistycznym umożliwiającym świadczenie naszych usług i przeprowadzanie sesji fotograficznych nie tylko lokalnie ale praktycznie na całym świecie.